^Į viršų

Pasirinkite kalbą

Lithuanian English French German Italian Russian Turkish

Ugdymo proceso trukmė

Pamokų laikas

 

1. 8.00 - 8.45 (pert. 10 min.)
2.   8.55 - 9.40 (pertr. 20 min.)
3. 10.00 - 10.45 (pertr. 20 min.)
4. 11.05 - 11.50 (pertr. 25 min.)
5. 12.15 - 13.00 (pertr. 10 min.)
6. 13.10 - 13.55 (pertr. 10 min.)
7. 14.05 - 14.50 (pertr. 10 min.)
8. 15.00 - 15.45

 

 

Tinklaraščiai

Prevencija mokykloje

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 24 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Paieška

Naujienos

Mūsų mokyklos komanda – pirma!

 Spalio 26 d. vyko Kauno rajono mokinių, mokytojų ir sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I-as etapas. Mūsų mokyklos komanda: 6f klasės mokiniai Nacevičius Rytis, Šveikauskas Dominykas, Dumbliauskas Gustas, Rameikis Karolis, Cibauskaitė Gabrielė, biologijos mokytoja Rasa Salemonienė ir sveikatos priežiūros specialistė Dovilė Onaitienė,  5-6 klasių grupėje buvo geriausi. Jie II- ame konkurso etape atstovaus Kauno rajonui.

Rasa Salemonienė

Akcija „Gilė-2017“

Jau  dešimtus metus Lietuvos zoologijos sodas kvietė visus gamtos mylėtojus rinkti giles ir jomis pradžiuginti sodo gyventojus. Šia akcija labiausiai susidomėjo 1d ir 3f  klasių mokinių tėveliai. Jie savo iniciatyva su vaikais ėjo, važiavo į vietas, kur auga ąžuolai, ir rinko giles. 1d klasės mokiniai surinko 54 kg gilių, o 3f – 56 kg. Tad šios klasės su mokytojomis  Aldona Misiūniene ir Nijole Jurėniene  buvo pakviestos nemokamai apsilankyti uždarymo šventėje, kuri įvyko spalio 17 d. Lietuvos zoologijos sode.   Mes, mokytojos, džiaugiamės tėvelių iniciatyva, kuri subūrė klasių bendruomenes kilniam tikslui.

Mokytojos: Aldona Misiūnienė, Nijolė Jurėnienė

5a klasės išvyka į Trakus

5a klasės auklėtoja A. Pakėnienė pakvietė mus, savo naujuosius auklėtinius, vykti į Trakus.  Pirmiausiai lankėmės šokoladinėje. Ten patys savo rankomis gaminome įvairių skonių šokoladinius saldainius ir sausainius. Juos kaip išmanydami gražinome, nes buvo renkami patys dailiausi skanėstai. Pasmaguriavę patraukėme į Trakų pilį, grožėjomės jos aplinka. Tą dieną kaip niekad į Galvės ežerą buvo suskridę daug antyčių ir gulbių. Grįždami namo dalijomės įspūdžiais, kurie dar ilgai išliks atmintyje...

 

Jomilė Striuogytė, 5a 

Dėkojame

 

8e klasės komanda - konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“ I vietos laimėtoja

8e klasės merginų komanda: Emilija Kasperavičiūtė, Karolina Michailovaitė, Simona Ivanauskaitė, Rugilė Žvirblytė ir Elena Bukšnaitytė, spalio 26 dieną dalyvavo Kauno rajono mokinių, mokytojų ir sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ pirmame etape ir laimėjo  I vietą.

Mokytoja Jurgita Sprainaitienė

Erasmus+ 2 pagrindinio veiksmo tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „European survival through CLIL: the rule of 3s“ projekto vadovų susitikimas

Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijoje 2017 m. spalio 9-13 d. vyko Erasmus+ 2 pagrindinio veiksmo tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „European survival through CLIL: the rule of 3s“ projekto vadovų susitikimas.

Skaityti daugiau: Erasmus+ 2 pagrindinio veiksmo tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „European survival...

8d klasė apsilankė Kėdainiuose

Mes, 8d klasės mokiniai, su auklėtoja J. Sprainaitiene vykome į Kėdainius. Senamiestyje apžiūrėjome centrinę aikštę ir paminklą J.Radvilai. Aplankę trejus skirtingų konfesijų maldos namus, nuėjome link Kėdainių krašto muziejaus. Čia teko persirengti senoviniais drabužiais. Vėliau grožėjomės Šviesiąja gimnazija. Na o Kėdainių cukraus fabrike sužinojome, kaip cukrus gaminamas, džiovinamas, fasuojamas.  Turininga ir smagi buvo ši diena.

Remigija Petraitytė, 8d

Naudinga

Projektai

© 2013. Garliavos Jonučių progimnazija Visos teisės saugomos.


Facebook