1. 8.00 - 8.45 (pert. 10 min.)
2.   8.55 - 9.40 (pertr. 20 min.)
3. 10.00 - 10.45 (pertr. 20 min.)
4. 11.05 - 11.50 (pertr. 25 min.)
5. 12.15 - 13.00 (pertr. 10 min.)
6. 13.10 - 13.55 (pertr. 10 min.)
7. 14.05 - 14.50 (pertr. 10 min.)

Tarptautiniai projektai

Tarptautinis Baltijos jūros projektas

Mūsų mokykla daug metų dalyvauja aplinkosauginiame Tarptautiniame Baltijos jūros projekte.

Baltijos jūros projektas, vykstantis dvidešimt penkerius metus, – viena iš UNESCO Asocijuotų mokyklų projekto veiklos dalių. Pagrindinė projekto idėja yra suvienyti devynių Baltijos jūros valstybių – Suomijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos – mokyklų pastangas ieškoti bendrų regiono aplinkosaugos problemų sprendimo būdų.

Projektas skirtas mokiniams. Padedami mokytojų jie atlieka stebėjimus, rašo straipsnius į projekto du kartus per metus leidžiamą žurnalą, dalyvauja konferencijose, mokymuose, stovyklose ir kituose renginiuose Lietuvoje ir kitose Baltijos jūros regiono šalyse.

Projekto koordinatorė mokykloje Rasa Salemonienė

Tarptautinis Europos Komisijos Mokymosi visą gyvenimą programos projektas MARCH (angl. Make Science Real in Schools), kurio tikslas – sudominti mokinius moksline veikla, atskleisti jiems mokslo reikšmę kasdieniam gyvenimui ir pritaikomumą, sprendžiant vietos bendruomenių darnaus vystymosi problemas, ir taip prisidėti prie mokslo populiarinimo.

Tarptautinis tinklas, jungiantis institucijas, NVO ir ugdymo įstaigas. Tinklą sudaro 9 partneriai iš 7 skirtingų Europos šalių: Didžiosios Britanijos, Graikijos, Vokietijos, Serbijos, Lietuvos, Bulgarijos ir Portugalijos.