Parama 2%

Gimnastika ir stalo žaidimai

Gimnastika

Gimnastika -  sporto būrelis,  skirtas pradinio ugdymo mokiniams.

Ši veikla mokykloje gyvuoja daugiau nei 20 metų.

Mokiniai, pasirinkę šią sporto šaką, nuolat treniruojasi, mokosi sporto šakos elementų, atlieka pratimus ant prietaisų, lavina fizines ypatybes, tobulina judesių kultūrą.  Dalyvauja varžybose, pasirodymuose, kur pasiekė ir siekia aukštų sportinių rezultatų.

Mergaičių ir berniukų gimnastikos komandos  -  daugkartinės Kauno rajono,  Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojos.

Aukščiausi ugdytinių pasiekimai:

2014-2015 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių gimnazijų, vidurinių, progimnazijų ir pagrindinių mokyklų pradinio ugdymo klasių II vietos laimėtojai

2015-2016 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių gimnazijų, vidurinių, progimnazijų ir pagrindinių mokyklų pradinio ugdymo klasių III vietos laimėtojai

Stalo žaidimai (šaškės, šachmatai)

Tai viena iš populiaresnių veiklų mokykloje. Mokiniai gali save išbandyti ne tik fizinėje,  bet ir intelektinėje veikloje.

Šaškių žaidimas mokykloje - tai popamokinė veikla,  skirta žaidimo mokymui, tarpklasinių ir asmeninių varžybų organizavimui. Sistemingas vaikų ugdymas leidžia pasiekti gerų žaidimų rezultatų.

Mokinių komandos dalyvauja Kauno rajono ir Lietuvos mokyklų žaidynių šaškių, šachmatų varžybose ir yra  daugkartiniai Kauno rajono varžybų nugalėtojai, Lietuvos mokyklų žaidynių dalyviai .

Mokytoja Dalia Kisielienė

Šaulių būrelis

Garliavos Jonučių šaulių būrelis įkurtas 2012 metais. Jis priklauso Vytauto Didžiojo šaulių 2- ajai rinktinei.

Būrelyje yra 34 nariai. Jaunieji šauliai dalyvauja valstybės šventėse, renginiuose bei puoselėja ir skleidžia šaulystės idėjas, ugdo savo narių pilietinės bei tautinės vertybės.

Šio būrelio tikslas parengti jaunuosius šaulius  ugdymo kursui, išugdyti fiziškai stiprią ir moraliai pilnavertę asmenybę, gebančią mylėti save ir kitus, esant reikalui, mokančią apginti savo šalį.

Būreliui vadovauja mokytojas Saulius Dubickas.

Lietuviškų tradicijų skrynelė

Lietuvių liaudies šokiai, muzika, dainos, liaudies pasakojimai yra tautiškumo išsaugojimo, tradicijų tęstinumo bei pasididžiavimo savo tautos kultūra, jos tradicijomis  formavimo pagrindas.

Būrelis veiklą pradėjo 2014 m.

Būrelio vadovė mokytoja Vilma Braziūnienė

Muzikiniai kolektyvai

Ansamblis „Natelės" ir jaunių choras „Muzika“

Kauno rajono, Kauno miesto, respublikinių ir pasaulio lietuvių dainų švenčių, moksleivių dainų švenčių: ansamblių vakaro ir dienų dienos dalyviai, televizijos konkurso „Dainų dainelė" dalyviai. Vadovė Dalė Balaikienė