Parama 2%

1. 8.00 - 8.45 (pert. 10 min.)
2.   8.55 - 9.40 (pertr. 20 min.)
3. 10.00 - 10.45 (pertr. 20 min.)
4. 11.05 - 11.50 (pertr. 25 min.)
5. 12.15 - 13.00 (pertr. 10 min.)
6. 13.10 - 13.55 (pertr. 10 min.)
7. 14.05 - 14.50 (pertr. 10 min.)

„Jonučių geradaris 2017“

Kai baigiasi metai, šviesos laikas mąžta. Vėjuotų ir žvarbių dienų tamsos apsupti, daugelis žmonių ieško šilumos ir jaukumo, ima gyventi ateinančių švenčių nuotaika. Gruodžio 21 dienos vakarą Jonučių mokykloje šurmuliavo mokiniai, jų tėveliai, artimieji, buvę mokyklos mokytojai. Tąkart visi susibūrėme į vakaronę „Jonučių geradaris 2017“. Šį vakarą pajausti adventinio laikotarpio dvasią padėjo Griškabūdžio Kristaus Atsimainymo parapijos klebonas V. Mazirskas, kuris garsėja įtaigiais ir dvasingais pamokslais. Klebonas kvietė visus  įsigilinti į šio ypatingo laikotarpio prasmę, supažindino  su artėjančių švenčių papročiais ir tradicijomis.

Apie Kalėdų džiaugsmą, apie laimę pajusti bendrystę kalbėjo direktoriai  J. Petkevičius ir V. Padriezas. Jie pasidžiaugė per metus nuveiktais darbais, galimybe kartu su visais išgyventi  laukimo ramybę ir buvimo kartu džiugesį, kuris nuskalavo visą kasdienybės nuovargį. Po to direktoriai skelbė ,,Jonučių geradario  2017 ” vardus.  Tai žmonės, kurie, neskaičiuodami laiko ir pinigų, visomis išgalėmis stengėsi padėti mūsų mokyklos bendruomenei visus metus.  Jiems įteikti padėkos raštai ir simbolinės stiklinės  uogos.

Šventėje dalyvavę mokytojai senjorai pasijuto kaip namuose. Jie visi kaip vienas tvirtino, jog šioje mokykloje jauku, gera ir šilta, kaip ir tuomet, kai jie dirbo.Senjorams dovanojome rankų darbo kalėdinius žaisliukus.

Visą šventinį vakarą muzikiniais kūriniais svečius džiugino  Garliavos meno mokyklos mokiniai  -  Ū. Levickaitė, Gustė, Greta ir Viltė, I. Genytė, G. Grušelionytė ir A.Vaičaitis .

Kalėdos – tai ne dovanų išpakavimas, tai širdies atvėrimas… Vakaras baigėsi, bet niekas dar neskubėjo nerti į nakties tamsą:  keitėsi dovanėlėmis, šnekučiavosi, dalijosi patirtais įspūdžiais, dėkojo šio vakaro sumanytojams ir vedėjams – direktoriaus pavaduotojai L. Mikelionienei  ir Jonučių gimnazijos direktoriui V. Padriezui.

Ž. Sipavičienė,  lietuvių kalbos mokytoja