Patyčių dėžutė

Lankomumas

Straipsnių peržiūros

Birželio 1-oji - Tarptautinė vaikų gynimo diena

„Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta,  kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti…” / A. BaltrūnasŠi diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.

Tarptautinę vaikų gynimo dieną  labai aktyviai paminėjo  mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai. Šventės šūkis – Mano svajonės.

Kiekviena klasė su savo mokytojomis vykdė netradicines – pažintines veiklas, kurios viena kitą lenkė savo kūrybiškumu.  Mokiniai kalbėjosi apie svajones, jų išsipildymą, žiūrėjo animacinį filmą apie berniuko svajonę, leido balionus, svajonių aitvarus,  pūtė burbulus, piešė ant asfalto, žaidė tinklinį, kūrė minčių žemėlapius, virė arbatą iš ką tik prieskonių ir vaistažolių lysvės nuskintų arbatžolių, žaidė mokyklos pažintiniame take.

Kauno r. savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojos mokinius pakvietė į edukacinę veiklą „Vaikystės pasakų taku“, kurioje vaikai rašė draugams linkėjimus, piešė ant vandens ir smėlio,  ieškojo lobio, o  VAIKŲ GILDIJOS inicijuotoje akcijoje „Vaikų gildijos žiedai“ mokiniai gamino gėles, kuriomis papuošė mokyklos Dendrologinį taką.

Mokyklos bibliotekininkės Rosita ir Onutė pakvietė mokinius į atnaujintą mokyklos informacinį centrą, kuriame vaikams surengė pamoką-parodą „Ką veikti per atostogas?“.

Šią smagią ir  veiklomis įsimintiną dieną vainikavo  2e klasės mokinių tėvelių dovana savo vaikams, klasės mokytojai Nijolei ir mokyklai.  Jie padovanojo medelį, kurį vaikai pasodino mokyklos dendrologiniame take Vaikų gynimo dienos proga.

GJP info