Svetainėje lankosi 21 svečias ir nėra prisijungusių narių

Kvietimas į tėvų saviugdos vakarą

Susitikimuose atsakoma į klausimus, dalinamasi gerąja patirtimi, įkvepiančiais pavyzdžiais bei sėkmių atskleidimu.

Tai padeda tėvams siekti meistriškumo tėvystėje, mokytojams atrasti būdų, kaip bendradarbiauti su tėvais ir geriau suprasti šios kartos mokinių poreikius,

mokiniams susigaudyti švietimo realijose.

Temas gali siūlyti ir dalyviai, ir moderatorius.

Vyksta dideli asmenybiniai ir gyvenimo pokyčiai, jei saviugdos vakarai vyksta reguliariai vieną kartą per mėnesį.

Tema  "Ką daryti, kad vaikai netaptų dėžučių žmonėmis"
Susitikimo vieta - Jonučių progimnazija, 104 kabinetas
Data -  2019 lapkričio 20 d., trečiadienis
Laikas - 18.00 val. (trukmė ~ 2-2,5 val.)

Mamos Eglės pasidalinimas apie susitikimus:
"Pirmąkart Jolantos paskaitą išgirdau maždaug prieš tris metus. Atėjau be rekomendacijų, tiesiog perskaičiusi skelbimą mokykloje.
Esu 3 vaikų mama, tuo metu intensyviai ieškojau atsakymų, mokymų bei patarimų, kaip užauginti laimingus vaikus, kaip sutarti šeimoje, kaip tapti besąlygiškai mylinčia ir mylima mama. Tąkart jau buvau išklausiusi kelis kursus:  STEP programos, auginantiems paauglius ir  PPT "Kaip kalbėti, kad tave išgirstų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų".
Iki dabar vaikų auginimo, auklėjimo, šeimos bendravimo, įgūdžių tobulinimo, savęs auginimo klausimai man yra vieni svarbiausių, todėl į Jolantos seminarą atėjau  net nesudvejojusi.
Kiek įmanoma, nuo to pirmo susitikimo, dalyvauju visuose rengiamuose Jonučių mokykloje.
Ką juose gaunu? Kodėl juos lankau? Ką iš jų išsinešu?
Susitikimai būna teminiai. Bet niekada nėjau dėl temos.  Einu dėl Jolantos ir ten ateinančių moterų. Jolanta - ypatinga asmenybė. Jos patirtis, įžvalgos, pozityvumas, nuoširdumas, noras skleisti ir dalintis - tai kažkas tokio, kas mane pakrauna, kas, rodos, pažadina iš "letargo miego", kas atkreipia dėmesį į senai  pamiršta, arba paaiškina kažką, ką visą gyvenimą netinkamai interpretavau, kas atveria  "akis", kas parodo situaciją iš  kitokio požiūrio kampo. Tai penas sielai, mintims ir, iš dalies, kūnui. "