Ledo žaisliukai

Pasirodžius baltai žiemai ir už lango spaudžiant dideliam šaltukui, 2b klasės mokiniai pasinaudojo šaltomis oro sąlygomis. Pasitelkę savo vaikišką kūrybą, fantaziją, sukūrė ledo žaisliukus, kurių vaizdais nori pasidalinti su visa mokyklos bendruomene.

2b klasės mokytoja Neringa Kučinskienė

Trečiokai dalyvavo virtualioje edukacijoje

3e ir 3c klasės mokiniai trečiąją nuotolinio mokymo savaitę pradėjo rimtai. Mokiniai kartu su mokytojomis dalyvavo virtualioje edukacinėje programoje-kūrybinėse finansinio raštingumo dirbtuvėse „Taupyk, dalinkis, leisk“, bendradarbiaudami su Kauno r. savivaldybės viešąja biblioteka.

Šios edukacijos metu mokiniai mokėsi taupyti. Trečiokai išgirdo pačių įvairiausių būdų, kaip galima jau dabar užsidirbti pinigėlių ir juos sutaupyti užsibrėžtam tikslui pasiekti. Galiausiai, vaikai patys susikūrė savo valiutą: piešė savo pinigus ir pavadino juos pačiais turtingiausiais pavadinimais (linksmučiai, doleraičiai, ąžuoliukai...). Edukacijos metu mokiniai sužinojo daug naujų dalykų, kuriais galėjo pasidalinti ir su namiškiais.

Sandra Akelaitienė

Mokomoji bendrija „Fitetile“

Erasmus+ projektas IMPEET baigėsi, tačiau šio projekto metu mokykloje įsikūrusi imitacinė bendrovė "Fitetilė" veiklos nestabdo net ir nuotolinio mokymosi metu. Nauji iššūkiai - nauji įgūdžiai.

Virtualus 5e klasės susitikimas su rašytoju Vytautu V. Landsbergiu

Sausio 19 d. 5 e klasės mokiniai dalyvavo Kauno r. savivaldybės viešosios bibliotekos organizuotame virtualiame susitikime su poetu, publicistu, teatro ir kino režisieriumi, vaikų rašytoju Vytautu V. Landsbergiu. Integruotos lietuvių k. pamokos ir klasės valandėlės metu vaikai susipažino su rašytojo kūryba, pasidalino mintimis apie perskaitytas knygas, sužinojo, koks yra scenaristo darbas, mokėsi pinti istorijas, kartu kūrė naujas.

Išgirdę originalių minčių ir idėjų, rašytojo patarimų, nusprendėme, jog , pasitelkę kūrybinius gebėjimus, sukursime savo klasės istoriją.

5 e klasės auklėtoja Dangyra Rimienė, lietuvių k. mokytoja Birutė Jasiukaitienė

Bibliotekos informacija tėvams ir mokiniams

Informuojame apie bibliotekos lankytojų aptarnavimą karantino laikotarpiu.
  1. Leidinių išduotis / grąžinimas karantino laikotarpiu vykdomas bekontakčiu būdu. Užsisakyti leidinius galite el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
  2. Laiške nurodykite mokinio vardą, pavardę, klasę ir pageidaujamų knygų sąrašą. Rekomenduojama pasirinkti daugiau knygų.
  3. Apie paruoštus išduoti leidinius informuosime el. paštu. Juos pasiimsite pas mokyklos budėtoją.
  4. Atsiėmimo metu grąžinkite turimas knygas. Jas sudėkite į maišelį ir užrašykite mokinio vardą, pavardę ir klasę.
Bibliotekininkė Rosita Sakalauskienė

Laisvės gynėjų dienai atminti

Šiemet, sausio 13 dieną, sukako 30 metų, kai lietuvių tautos vienybės jausmas padėjo pasipriešinti  karinei jėgai ir apginti savo Laisvę. Prisimindami tą dieną, 3f ir 3b  klasės mokiniai dalyvavo virtualiose neužmirštuolių gaminimo dirbtuvėse ,,Vardan Lietuvos‘‘. Stebėjome vaizdo medžiagą, klausėmės istorinių faktų apie tai, kas nutiko 1991 metais sausio 13 dieną. Iš popieriaus gaminome gėlę neužmirštuolę.

Ugnius  Beleckas,  3f klasės mokinys

Pasaulinė sniego diena

Sausio trečiasis sekmadienis - Pasaulinė sniego diena. Ta proga įvairiose pasaulio šalyse kviečiami visi slidinėti, čiuožti rogėmis, snieglentėmis. Pasaulinės sniego dienos tikslas – skatinti moksleivius ir jų šeimas sportuoti gryname lauke ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir žiemą. Šį sekmadienį 4e klasės vaikai ir jų šeimos nariai nebūgo kandaus stingdančio šaltuko ir aktyviai leido laiką gryname ore bei džiaugėsi nuostabia žiema. Visus lydėjo pakili nuotaika ir geros emocijos. Juk nėra blogo oro, kai esi pasiruošęs snieguotoms akimirkoms!

Aušra Juškienė